Krem MSC


Krem z wysoką ochroną przeciwsłoneczną, fotostabilny SPF40 P++

GENOSYS_Sun-Cream-kopia

Łatwo się rozprowadza, nie pozostawia odczucia lepkości, doskonale wtapia się w skórę. Nie zawiera parabenów i alkoholu. Poza doskonałą ochroną przeciwsłoneczną, krem ma działanie przeciwstarzeniowe – zawiera m.in. roślinne komórki macierzyste i Palmitoyl pentapeptide-4 (Matrixyl), które regenerują komórki skóry uszkodzone działaniem promieni UV. Formuła zawiera także łagodzące ekstrakty z tarczycy bajkalskiej i Centella Asiatica. Krem nie podrażnia skóry i może być stosowany po zabiegach derma rollerem, laserem czy peelingach.

Stosowanie:

      Nakładać grubą warstwę kremu, rozprowadzając równomiernie na skórze. Stosować przed każda ekspozycja na słońce, najlepiej codziennie jako krem na dzień. W przypadku długiego przebywania na słońcu lub kontaktu z wodą ponawiać aplikację co 2 godziny.

Składniki aktywne:

      Titanium Oxide, Rosa Damascena Callus Culture Extract, Vitis Vinifera (Grape) Callus Culture Extract, Centella Asiatica Extract, Scutellaria Baicalensis Root Extract, Lactobacillus/Soymilk Ferment Filtrate, Palmitoyl pentapeptide-4

Opakowanie:

tubka o pojemności 40g i mini produkt 4ml