Ogólnie o marce MESOSYS


logo mesosysmesosys główne zdjęcie

MESOSYS jest domową mezoterapią mikroigłową. Wygodny roller i dopasowane kosmeceutyki gwarantują doskonałe efekty zabiegowe.

Mezoroller i preparaty do terapii domowej. Efekty dzięki SPZ (Systematycznemu Programowi Zabiegowemu).

HISTORIA MARKI

Genosys to profesjonalne produkty, dające doskonałe rezultaty,ale zbyt skomplikowane i trudne dla  użytkowników domowych.

historia marki

Olbrzymie zainteresowanie użytkowników domowych procedurą mikronakłuwania spowodowało powstanie nowej marki,która oferuje  produkty do pielęgnacji domowej:

Proste, łatwe, wygodne i bardzo skuteczne

KONCEPCJA MARKI

koncepcja marki

ROLLER MESOSYS

roller mesosys

Budowa rollera Mesosys:

 • KSZTAŁT IGŁY

  kształt igły

   

   

   

  Nasze igły są tak skonstruowane, że ich przekrój stanowi wielobok z co najmniej sześcioma bokami, a nie jak w innych rollerach, gdzie igły mają przekrój okrągły. Takie rozwiązanie powoduje istotnie mniejszy ból podczas nakłuwania, ponieważ powierzchnia styku igły ze skórą jest znacznie mniejsza.

  DŁUGOŚĆ IGIEŁ

  Długość igieł rollera MESOSYS to 0.2 mm, co jest wystarczającą długością do wytworzenia mikrokanalików w warstwie rogowej. Mikrokanaliki zwiększają wchłanianie składników aktywnych a mikrourazy stymulują naturalną indukcję kolagenu.

  GRUBOŚĆ IGŁY

  Grubość igły rollera MESOSYS to 0.2 mm, co oznacza najcieńszą igłę w porównaniu z innymi rollerami. Dzięki ich kształtowi, ból w trakcie nakłuwania jest znacznie mniejszy niż w przypadku innych rollerów.

  MATERIAŁ NA IGŁY: SUS304(H)

  SUS 304(H) jest najczęściej używanym rodzajem stali do produkcji narzędzi medycznych.

  GŁOWICA DYSKOWA

  głowica dyskowainny roller

   

   

   

   

  ROLLER MESOSYS INNE ROLLERY

  Firma DTS MG stworzyła opatentowany system “Rollera z igłami na dysku”. Okrągły wałek został uformowany poprzez zintegrowanie metalowych dysków z licznymi igłami w jedną całość.

  Taka konstrukcja gwarantuje brak niebezpieczeństwa wypadnięcia ani złamania igieł podczas zabiegu mikronakłuwania a sam roller może być efektywnie używany przez długi okres czasu.

  Wszystkie elementy są połączone ze sobą w sposób bardzo prosty, a jednocześnie nie ma zagrożenia przemieszczania się ich względem siebie.

  HIGIENA

  MESOSYS ROLLER może być stosowany z zachowaniem najwyższych wymogów higieny. Roller można wygodnie czyścić i sterylizować w gotującej wodzie.

  WĄSKA GŁOWICA

  Wąska głowica umożliwia łatwe i delikatne nakłuwanie, jednocześnie będąc efektywna nawet na trudno dostępnych obszarach twarzy.

  KOMPAKTOWY UCHWYT

  Wielkość i kształt uchwytu umożliwia wygodne nakłuwanie. MESOSYS ROLLER generuje w skórze liczne mikrokanaliki. Powstałe ścieżki dostępu umożliwiają łatwiejsze przenikanie składników aktywnych, zwiększając ich skuteczność.

Główny efekt nakłuwania:

 • główny efekt nakłuwania
 • Analiza przenikania:

 • analiza przenikania