O firmie

Dane firmy:

Dermaproject

ul. Rotmistrza Witolda Pileckiego 24

05-101 Nowy Dwór Mazowiecki

NIP: 524-001-75-92

Tel: + 48 698 972 678

Tel: +48 509 941 608

E-mail: info@dermaproject.pl

Webwww.dermaproject.pl

 

Firma DERMAPROJECT jest autoryzowanym dystrybutorem wiodącego koreańskiego producenta kosmeceutyków i sprzętu do gabinetów lekarskich i kosmetycznych oraz kosmetyków do użytku domowego.

Firma DTS MG Ltd jest profesjonalną firmą, specjalizującą się w rozwiązaniach przeciwstarzeniowych i odmładzających skórę, stawiającą sobie za cel spełnienie marzenia ludzi o pozostaniu wiecznie młodym.

Działania firmy koncentrują się głównie na rozwoju terapii mikroigłowej, wykorzystującej system przenikania przeznaskórkowego. Urządzenia wykorzystywane w terapii to derma rollery w różnych wersjach oraz automatyczny mezopen.

Do wspomagania terapii igłowej została opracowana linia kosmeceutyków GENOSYS do stosowania przez profesjonalistów oraz linia MESOSYS do stosowania w domu.

Receptury tych produktów zostały opracowane na bazie współpracy naukowo-badawczej z najlepszymi specjalistami w zakresie medycyny i naukowcami, specjalizującymi się w innowacyjnych technologiach. Produkty marek GENOSYS/MESOSYS są przyjazne dla środowiska, mają najwyższą jakość, opartą na najnowszych osiągnięciach naukowych i potwierdzonych badaniach klinicznych.

W ofercie DERMAPROJECT znajdziecie Państwa nici liftingujące, urządzenie medyczne do karboksyterapii, wypełniacze, medyczne derma rollery, a dla zwolenników automatyki mezopen DERMAFIX do mikroiniekcji frakcyjnej.

Linia kosmetyczna to koktajle w ampułkach, maski, kosmeceutyki przeznaczone zarówno do zabiegów z derma rollerem czy mezopenem, jak i do codziennej pielęgnacji w domu.

Życzymy Państwu wiele satysfakcji ze stosowania naszych produktów.

Zespół sklepu

PROMOCJA Na DZIEŃ MAMY

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl