Czy pandemia spowodowała zmianę rutyny pielęgnacyjnej? 0

Czas pandemii to miesiące pełne obaw, stresu i pytań dotyczących tego, jak będzie funkcjonował świat w nowych realiach. W tym okresie musieliśmy zmierzyć się z wieloma wyzwaniami i całkowicie nowymi sytuacjami, zmianie uległ nasz tryb życia oraz wiele codziennych zachowań. Jednym słowem pandemia wywróciła wszystko do góry nogami i zweryfikowała wiele obszarów życia. Fakt, że więcej czasu spędzaliśmy w domu niż poza nim, doprowadził do tego, że zmieniły się nawet tak błahe z pozoru czynności, jak codzienne rytuały pielęgnacyjne.

czytaj całość »
Pierwszy post 0

Bloguj w swoim sklepie!

Blog to jedno z najskuteczniejszych narzędzi komunikacyjnych XXI wieku. Dlatego twój sklep też musi blogować.

Na świecie są miliony ludzi szukających w internecie najciekawszych treści oraz produktów. Nie każdy jednak ufa reklamom, dla wielu z nich najważniejsze jest źródło tych informacji. Im bardziej wiarygodne, tym lepiej. Dlatego blogowanie jest tak ważne, by poprzez bloga budować zaufanie swoich klientów.

Jeżeli wiesz co chcesz sprzedawać w sklepie internetowym, powinieneś też znać wszystkie obawy i zainteresowania swoich klientów – artykułami na blogu musisz odpowiadać na ich potrzeby oraz ich inspirować. To ważne także dla Google i wyszukiwarek internetowych – im lepszy i ciekawszy content na twojej stronie, tym większa szansa, że trafi do tych, którzy go szukają w internecie.

Tutaj możesz zacząć blogować już dziś.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl